Skip links

Tropical Island: Sun, Beach & Fun – juni 2020

De voorstellingen zijn in het WestlandTheater De Naald.
Zodra wij bericht hebben van het WestlandTheater De Naald dat de voorstellingen in juni gewoon door kunnen gaan hoort u van ons de startdatum van de kaartverkoop.
De kaarten kosten € 19,– euro per stuk.

Er kunnen maximaal 4 kaarten per account/reservering per voorstelling worden gekocht.
Ook voor kleine broertjes/zusjes etc. moet u een kaartje kopen. Dit zijn de regels van het theater in verband met de veiligheid.
Kinderen mogen op schoot, maar dan moet de stoel ernaast (waar het kaartje voor gekocht is) leeg zijn.

Rolstoelplekken
Wilt u een rolstoelplek en een plek voor een begeleider reserveren?
Stuur een mailtje met uw naam- en adresgegevens en het juiste shownummer naar het volgende emailadres: renatemonte@westlandtheater.nl
Ook voor deze plekken geldt, dat zodra wij van het WestlandTheater De Naald te horen hebben gekregen dat de voorstellingen kunnen doorgaan, u van ons nader bericht ontvangt over de gereserveerde of nog te reserveren rolstoelplekken.
Let op: we hebben een beperkt aantal rolstoelplekken ter beschikking.

De groepsindelingen Tropical Island (versie 18 februari 2020):
(evt. type- en publicatiefouten voorbehouden)

Groepsindeling Tropical Island printbare versie

Show 1: Donderdag 4 juni 2020 19:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 18:30 3 Charlene 14-17 Urban
Maandag 19:30 3 Charlene 18+ Urban
Dinsdag 18:30 1 Jeroen 14-18 Urban
Woensdag 15:00 3 Bas Boys Urban
Woensdag 18:15 3 Bas 14-18 Urban
Woensdag 19:15 1 Delane 17+ Urban
Woensdag 19:15 3 Bas 17+ Urban
Woensdag 20:15 3 Delane 18+ Urban
Donderdag 18:30 1 Elise 13-16 Urban
Donderdag 19:30 1 Elise 17+ Urban
Vrijdag 18:30 2 Daisy 13-17 Tap
Vrijdag 18:30 3 Yvette 15-18 Modern
Zondag 11.30 1 Laura 17+ Klassiek (MC 4)

 

Show 2: Vrijdag 5 juni 2020 19:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 20:00 2 Renee 14-18 Klassiek (MC 3)
Dinsdag 15:30 1 Jeroen 9-12 Urban
Woensdag 13:00 1 Elise 7-9 Klassiek
Woensdag 14:00 1 Elise 7-9 Urban
Woensdag 14:00 2 Simone 5-7 Klassiek
Donderdag 15:30 3 Marjon 10-12 Urban
Donderdag 16:30 2 Renee 9-13 Klassiek (MC 1)
Vrijdag 17:30 2 Yvette 15-18 Klassiek

 

Show 3: Zaterdag 6 juni 2020 10:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 17:45 2 Renee 12-16 Klassiek (MC 2 )
Dinsdag 15:30 1 Jeroen 9-12 Urban
Dinsdag 16:00 Naaldwijk Lani 7-9 Urban
Donderdag 16:30 1 Elise 9-11 Klassiek
Donderdag 19:30 2 Esther 15-18 Klassiek
Vrijdag 15:30 2 Simone 4-6 Klassiek
Vrijdag 16:30 3 Laura 12-16 Modern
Zaterdag 12:15 2 Esthe r 9-12 Klassiek
Zaterdag 13:30 3 Daisy 9-12 Urban

 

Show 4: Zaterdag 6 juni 2020 14:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 17:45 2 Renee 12-16 Klassiek (MC 2)
Maandag 18:30 Naaldwijk Laura 12-16 Urban
Donderdag 17:30 1 Elise 10-13 Urban
Donderdag 17:30 3 Renee 13-16 Modern
Donderdag 18:00 Naaldwijk Simone 8-11 Urban
Vrijdag 16:30 3 Laura 12-16 Modern
Zaterdag 10:00 2 Fleur 4-6 Klassiek
Zaterdag 11:00 2 Fleur 6-8 Klassiek
Zaterdag 12:15 2 Esther 9-12 Klassiek

 

Show 5: Zaterdag 6 juni 2020 18:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 15:30 1 Elise 5-7 Klassiek
Maandag 18:30 Naaldwijk Laura 12-16 Urban
Maandag 20:00 2 Renee 14-18 Klassiek (MC 3)
Dinsdag 16:15 Kwintsheul Elske 9-11 Urban
Dinsdag 20:00 1 Laura M. 15-20 Klassiek
Woensdag 16:00 Naaldwijk Renee 9-12 Urban
Donderdag 15:30 2 Renee 10-12 Modern
Vrijdag 18:30 1 Laura 11-15 Klassiek
Zaterdag 09:30 3 Daisy 7-9 Klassiek

 

Show 6: Zondag 7 juni 2020 10:00 uur

Show van De Balletstudio i.s.m. Dans Creatie

 

Show 7: Zondag 7 juni 2020 13:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 17:30 Naaldwijk Laura 9-12 Modern
Maandag 19.30 Naaldwijk Laura 16+ Modern
Dinsdag 17.00 Naaldwijk Renee 9-12 Klassiek
Woensdag 15:00 1 Elise 4-6 Kidsdance
Woensdag 18.00 Naaldwijk Renee 12-15 Urban
Vrijdag 15.45 Naaldwijk Renee 10-13 Urban
Vrijdag 16.45 Naaldwijk renee 13-16 urban
Zaterdag 08:30 3 Daisy 5-7 Kidsdance
Zondag 11.30 1 Laura 17+ Klassiek (MC4)

 

Show 8: Zondag 7 juni 2020 17:00 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 15:30 Naaldwijk Laura 5-7 Kidsdance
Maandag 16:30 3 Simone 5-7 Kidsdance
Maandag 17:30 Naaldwijk Laura 9-12 Modern
Dinsdag 15:15 Kwintsheul Elske 4-7 Kidsdance
Dinsdag 18.15 Naaldwijk Renee 12-15 Klassiek
Dinsdag 19.30 Naadwijk Renee 14-18 Modern
Woensdag 17.00 Naaldwijk Renee 12-15 Urban
Woensdag 18.00 Naaldwijk Renee 12-15 Urban
Woensdag 19.00 Naaldwijk Renee 14-18 Urban
Zondag 11.30 1 Laura 17+ Klassiek (MC4)

 

Show 9: Dinsdag 9 juni 2020 19:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 20:30 3 Charlene 18+ Urban
Maandag 20:30 Naaldwijk Jeroen 16+ Urban
Dinsdag 18:30 1 Jeroen 14-18 Urban
Woensdag 17:15 3 Bas 13-16 Urban
Woensdag 18:15 3 Bas 14-18 Urban
Woensdag 19:15 1 Delane 17+ Urban
Woensdag 20:15 3 Delane 18+ Urban
Donderdag 17:30 3 Renee 13-16 Modern
Vrijdag 17:30 1 Elise 11-15 Urban
Vrijdag 18:30 2 Daisy 13-17 Tap
Vrijdag 19:30 1 Daisy 14-18 Urban
Vrijdag 20:30 1 Daisy 18+ Urban
Zondag 11.30 1 Laura 17+ Klassiek (MC4)

 

Show 10: Woensdag 10 juni 2020 18:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 17:45 2 Renee 12-16 Klassiek (MC2)
Dinsdag 16:30 1 Jeroen 12-14 Urban
Dinsdag 17:30 2 Yvette 11-14 Klassiek
Woensdag 16:00 3 Simone 11-13 Urban
Donderdag 17:30 2 Ashley 8-11 Tap
Donderdag 18:30 2 Ashley 11-15 Tap
Vrijdag 17:30 3 Daisy 10-13 Urban
Zaterdag 10:00 1 Elise 11-14 Urban
Zaterdag 11:00 1 Elise 10-14 Klassiek

 

Show 11: Donderdag 11 juni 2020 19:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 18:30 1 Elise 12-16 Urban
Maandag 19:30 1 Elise 17+ Urban
Dinsdag 18:30 1 Jeroen 14-18 Urban
Dinsdag 18:45 3 Ashley 13-15 Urban
Dinsdag 20:00 2 Jeroen 17+ Urban
Woensdag 18:15 3 Bas 14-18 Urban
Woensdag 19:15 1 Delane 17+ Urban
Woensdag 20:15 3 Delane 18+ Urban
Donderdag 18:30 3 Renee 16+ Modern
Donderdag 19:15 Naaldwijk Charlene 12-15 Urban
Donderdag 20:15 Naaldwijk Charlene 16+ Urban
Vrijdag 18:30 2 Daisy 13-17 Tap
Zondag 11.30 1 Laura 17+ Klassiek (MC4)

 

Show 12: Vrijdag 12 juni 2020 19:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 15:30 2 Renee 9-12 Modern
Maandag 20:00 2 Renee 14-18 Klassiek (MC3)
Dinsdag 17:30 1 Jeroen 13-16 Urban
Dinsdag 17:30 2 Yvette 11-14 Klassiek
Dinsdag 20:00 1 Laura M. 15-20 Klassiek
Woensdag 14:00 2 Simone 5-7 Klassiek
Donderdag 16:30 3 Marjon 8-11 Urban
Zaterdag 10:30 Naaldwijk Simone 7-10 Klassiek
Zaterdag 11:30 Naaldwijk Simone 7-10 Urban

 

Show 13: Zaterdag 13 juni 2020 10:15 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 17:45 2 Renee 12-16 Klassiek (MC2)
Dinsdag 16:30 1 Jeroen 12-14 Urban
Dinsdag 16:30 3 Simone 7-9 Urban
Dinsdag 17:45 3 Ashley 9-12 Urban
Donderdag 15:30 2 Renee 10-12 Modern
Donderdag 18:30 3 Renee 16+ Modern
Vrijdag 16:30 2 Simone 6-8 Klassiek
Zaterdag 09:00 2 Lizzy 11-15 Klassiek
Zaterdag 10:30 3 Daisy 5-7 Klassiek

 

Show 14: Zaterdag 13 juni 2020 14:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 15:30 3 Simone 4-6 Klassiek
Maandag 16:30 1 Elise 7-9 Klassiek
Maandag 17:30 3 Simone 7-9 Urban
Maandag 17:45 2 Renee 12-16 Klassiek (MC2)
Dinsdag 16:30 1 Jeroen 12-14 Urban
Dinsdag 18:45 2 Simone 13-16 Klassiek
Woensdag 16:00 1 Elise 9-12 Urban
Donderdag 16:30 2 Renee 9-13 Klassiek (MC 1)

 

Show 15: Zaterdag 13 juni 2020 18:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 17:45 2 Renee 12-16 Klassiek (MC2)
Maandag 21:00 2 Laura 22+ Modern
Dinsdag 15:30 2 Yvette 9-12 Urban
Dinsdag 16:30 1 Jeroen 12-14 Urban
Dinsdag 16:30 2 Yvette 10-12 Klassiek
Donderdag 16:30 2 Renee 9-13 Klassiek (MC 1)
Zaterdag 09:30 Naaldwijk Désiree 5-7 Klassiek
Zaterdag 11:30 3 Daisy 7-10 Urban

 

Show 16: Zondag 14 juni 2020 10:00 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 16:30 2 Renee 9-12 Klassiek
Maandag 17:30 1 Elise 9-12 Urban
Maandag 18:30 Naaldwijk Laura 12-16 Urban
Maandag 20:00 2 Renee 14-18 Klassiek (MC3)
Maandag 21:00 2 Laura 22+ Modern
Woensdag 13:00 2 Simone 4-6 Klassiek
Donderdag 16:00 Naaldwijk Simone 8-11 Klassiek
Donderdag 17:00 Naaldwijk Simone 8-11 Urban
Vrijdag 16:30 3 Laura 12-16 Modern

 

Show 17: Zondag 14 juni 2020 13:30 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 20:00 2 Renee 14-18 Klassiek (MC3)
Dinsdag 17:30 1 Jeroen 13-16 Urban
Dinsdag 18:45 2 Simone 13-16 Klassiek
Donderdag 15:30 1 Elise 4-6 Klassiek
Donderdag 16:30 2 Renee 9-13 Klassiek (MC 1)
Vrijdag 15:30 1 Elise 6-8 Urban
Vrijdag 15:30 3 Laura 7-10 Urban
Vrijdag 16:30 1 Elise 8-10 Klassiek

 

Show 18: Zondag 14 juni 2020 17:00 uur

Lesdag Uur Zaal Docent Leeftijd Stijl
Maandag 16:30 Naaldwijk Laura 6-9 Klassiek
Maandag 20:00 2 Renee 14-18 Klassiek (MC3)
Dinsdag 17:30 1 Jeroen 13-16 Urban
Woensdag 17:00 1 Elise 6-8 Urban
Donderdag 16:30 2 Renee 9-13 Klassiek (MC 1)
Donderdag 17:30 3 Renee 13-16 Modern
Zaterdag 09:00 1 Elise 8-11 Klassiek
Zaterdag 12:30 3 Daisy 9-12 Urban