Skip links

Lesrooster Wateringen 2020-2021

Zaal 1

08:50 - 10:00 uurBasis ConditievolwElise
15:30 - 16:30 uurKlassiek6-9 jrniveau 2Elise
16:30 - 17:30 uurKlassiek8-11 jrniveau 2/3Elise
17:30 - 18:30 uurUrban10-12 jrniveau 3Elise
18:30 - 19:30 uurUrban13-16 jrniveau 3Elise
19:30 - 20:30 uurUrban17+niveau 4Elise
20:30 - 21:30 uurUrban22+niveau 3Elise

Zaal 2

15:30 - 16:30 uurModern10-12 jrniveau 2/3Renee
16:30 - 17:30 uurKlassiek10-12 jrniveau 3Renee
17:30 - 17:45 uurSpitzen10-12 jrniveau 1Renee
17:45 - 18:45 uurRepertoire13-16 jrMC 2Renee
19:00 - 20:00 uurTechniek15-19 jrMC 3Renee
20:00 - 21:00 uurRepertoire15-19 jrMC 3Renee
21:00 - 22:00 uurKlassiek / Modern22+niveau 4Laura

Zaal 3

15:30 - 16:30 uurKlassiek4-6 jrniveau 1Esther
16:30 - 17:30 uurKidsdance5-7 jrniveau 2Esther
17:30 - 18:30 uurUrban7-10 jrniveau 2Esther
18:30 - 19:30 uurUrban14-17 jrniveau 3Charlene
19:30 - 20:30 uurUrban18+niveau 3Charlene
20:30 - 21:30 uurUrban18+niveau 4 Charlene

Zaal 1

15:45 - 16:45 uurUrban10-12 jrselectieJeroen
16:45 - 17:45 uurUrban12-15 jrselectieJeroen
17:45 - 18:45 uurUrban14-16 jrselectieJeroen
19:00-20:15 uurKlassiek13-15 jrniveau 3Yvette
20:15 - 21:30 uurKlassiek15-20 jrniveau 3Yvette

Zaal 2

15:45 - 16:45 uurUrban9-12 jrniveau 2/3Yvette
16:45 - 17:45 uurKlassiek10-12 jrniveau 2/3Yvette
17:45 - 18:00 uurSpitzen11-14 jrniveau 1/2Yvette
18:00 - 19:00 uurKlassiek11-14 jrniveau 3Yvette
19:00 - 20:00 uurUrban13-16 jrniveau 3Ashley
20:15 - 21:15 uurModern13-16 jrniveau 2/3Lizzy

Zaal 3

15:45 - 16:45 uurUrban8-11 jrniveau 1Esther
16:45 - 17:45 uurUrban8-11 jrniveau 1Esther
18:00 - 19:00 uurUrban10-12 jrniveau 2/3Ashley
19:00 - 20:00 uurUrban15-18 jrselectieJeroen
20:00 - 21:00 uurUrban17+niveau 3Jeroen

Zaal 1

09:10 - 09:55 uurPeuterdans2-3 jrniveau 1Elise
10:05 - 10:50 uurPeuterdans2,5-3,5 jrniveau 1Elise
11:00 - 11:45 uurPeuterdans3-4 jrniveau 1Elise
13:00 - 14:00 uurKlassiek8-10 jrniveau 2/3Elise
14:00 - 15:00 uurUrban8-10 jrniveau 1/2Elise
15:00 - 16:00 uurKidsdance5-7 jrniveau 1Elise
16:00 - 17:00 uurUrban10-12 jrniveau 2Elise
17:00 - 18:00 uurUrban7-9 jrniveau 1Elise
18:15 - 19:15 uurUrban15-20 jrniveau 3Daisy
19:30 - 20:30 uurUrban18+selectieMeyline
20:30 - 21:45 uurKlassiek16+gevorderdFlorence

Zaal 2

13:00 - 14:00 uurKlassiek4-6 jrniveau 1Daisy
14:00 - 15:00 uurKlassiek5-7 jrniveau 1/2Daisy
15:00 - 16:00 uurKidsdance4-6 jrniveau 1Daisy
16:00 - 17:00 uurUrban8-11 jrniveau 1Daisy
17:00 - 18:00 uurUrban9-12 jrniveau 3Daisy
18:00 - 19.00 uurKlassiek 9-12 jrselectieFlorence
19:00 - 20:15 uurKlassiek11-14 jrselectieFlorence
20:30 - 21:30 uurUrban15 - 19 jrselectieMeyline

Zaal 3

15:00 - 16:00 uurUrban/boys8-12 jrniveau 1/2Bas
16:30 - 17:30 uurUrban14-17 jrniveau 2/3Bas
17:30 - 18:30 uurUrban11-14 jrniveau 2Isabel
18:30 - 19:30 uurUrban17+WedstrijdgroepBas
19:30 - 20:30 uurUrban17+niveau 3Bas
20:30 - 21:30 uurUrban25+niveau 2Marjon

Zaal 1

15:30 - 16:30 uurKlassiek5-7 jrniveau 1Elise
16:30 - 17:30 uurKlassiek9-11 jrniveau 2/3Elise
17:30 - 18:30 uurUrban10-13 jrniveau 3Elise
18:30 - 19:30 uurUrban13-17 jrniveau 3Elise
19:30 - 20:30 uurUrban18+niveau 3Elise
20:30 - 21:30 uurUrban35+niveau 2Elise

Zaal 2

15:30 - 16:30 uurKlassiek*4-6 jrniveau 1Marjonstart 3 december bij voldoende aanmeldingen
16:30 - 17:30 uurUrban7-10 jrniveau 2/3Marjon
17:30 - 18:30 uurModern*8-10 jrniveau 1/2Lizzy
18:30 - 19:30 uurTap9-12 jrniveau 2/3Ashley
19:30 - 20:30 uurTap12-16 jrniveau 3Ashley

Zaal 3

15:30 - 16:30 uurModern10-12 jrniveau 2/3Renee
16:30 - 17:30 uurKlassiek9-14 jrMC 1Renee
17:30 - 18:30 uurModern14-17 jrselectieRenee
18:30 - 19:30 uurTechniek13-16 jrMC 2Renee
19:30 - 20:30 uurModern25+niveau 3Renee
20:30-21:30 uurKlassiek15-18 jrniveau 3Esther
21:30 - 20:45 uurSpitzen15-18 jrniveau 3Esther

Zaal 1

09:10 - 09:55 uurPeuterdans2-3 jrniveau 1Elise
10:05 - 10:50 uurPeuterdans2,5-3,5 jrniveau 1Elise
15:30 - 16:30 uurUrban6-8 jrniveau 1/2Elise
16:30 - 17:30 uurKlassiek8-10 jrniveau 2Elise
17:30 - 18:30 uurUrban11-15 jrniveau 3Elise
18:30 - 19:30 uurKlassiek11-15 jrniveau 3Laura
19:30 - 19:45 uurSpitzen11-15 jrniveau 3Laura
19:45 - 21:45 uurJazz15-20 jrniveau 2/3Esther

Zaal 2

15:30 - 16:30 uurKlassiek4-6 jrniveau 1Esther
16:30 - 17:30 uurKlassiek6-8 jrniveau 1/2Esther
17:30 - 18:30 uurKlassiek15-18 jrniveau 3/4Yvette
18:30 - 18:45 uurSpitzen15-18 jrniveau 3Yvette
18:45 - 19:45 uurTap14-18 jrniveau 3Esther

Zaal 3

15:30 - 16:30 uurUrban7-10 jaarniveau 1/2Laura
16:30 - 17:30 uurModern12-16 jaarniveau 3Laura
17:30 - 18:30 uurUrban10-12 jrniveau 3Esther
18:45 - 19:45 uurModern16-20 jrniveau 3Yvette

Zaal 1

09:00 - 10:00 uurKlassiek9-12 jrniveau 2/3Fleur
10:00 - 11:00 uurUrban11-14 jrniveau 3Isabel
11:00 - 12:00 uurKlassiek10-14 jrniveau 3Lizzy
12:00 - 12:15 uurSpitzen10-14 jrniveau 1Lizzy

Zaal 2

09:00 - 10:00 uurKlassiek8-11 jrniveau 2Lizzy
10:00 - 11:00 uurKlassiek4-6 jrniveau 1Fleur
11:00 - 12:00 uurKlassiek6-8 jrniveau 2Fleur

Zaal 3

09:00 - 10:00 uurKidsdance5-7 jrniveau 1Isabel
10:00 - 11:00 uurKlassiek6-8 jrniveau 2Lizzy
11:00 - 12:00 uurUrban7-10 jrniveau 2Esther

Zaal 1

10:15 - 11:15 uurKlassiek5-7 jaarniveau 1Esther
12:00 - 13:30 uurKlassiekMC 4niveau 4Laura

Zaal 2

9:15 - 10:15 uurKlassiek4-5 jrniveau 1Esther
10:15 - 11:15 uurKlassiek9-12 jrniveau 1Jasey
12:00 - 13:00 uurUrban17+wedstrijdgroepBas1 x per maand i.c.m. wo 18:30 uur zl 3

Zaal 3